Nábytková úchytka Prizma 128mm s vrysem

62 €
(51 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Prizma je modernou úchytkou s trojuholníkovým skosením. Skosenie je možné doplniť jemným šrafovaním. Úchytky Prizma vyrábame v rozteči 128mm. V prípade nábytkových knopek Prizma o rozmere 40x40mm ponúkame 3 varianty: hladkú knopku, variant so šrafovaním a variant s bohatým reliéfom. Úchytky opatríme požadovanou povrchovou úpravou (zlato, chróm, patinovaná mosadz, antické striebro a ďalšie). Na úchytky poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Nábytková úchytka Prizma 128mm s vrysem s povrchovou úpravou "chróm"

Nábytková knopka Prizma je modernou úchytkou s trojuholníkovým skosením. Toto skosenie je na Vaše želanie možné doplniť jemným šrafovaním.

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 4% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, nerez, meď, antické striebro, rustikálny chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, rustikálna zlatá, čierna farba, poťah 24 karátovým zlatom, strieborý poťah aďalšie

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres