Nábytková úchytka Línia 128mm

77 €
(64 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Úchytky Línia sa vyznačujú elegantnou pozdĺžnou linkou. Dodávame je buď ako štandardnú úchytku v rozteči 96mm a 128mm alebo ako polmesiac o šírke 10cm. Polmesiac možno použiť vodorovne ako klasickú šuplíkovú úchytku alebo zvisle v páre a vytvoriť originálný dizajnový kruh. Zvoľte si zo širokej škály povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, meď, antické striebro, poťah 24k zlatom, strieborný poťah a ďalšie). Kvalitný materiál a remeselné spracovanie zaručujú ich dlhú životnosť.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Nábytková úchytka Línia 128mm s povrchovou úpravou "chróm"

Nábytková úchytka Línia sa vyznačuje jemným drážkovaním, je moderná a elegantná. Možno ju použiť vodorovne ako klasickú šuplíkovú úchytku alebo zvisle v páre a vytvoriť originálny dizajnový kruh.

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, antické striebro, meď, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom, strieborný poťah, čierna farba a ďalšie

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!