Nábytková knopka Prizma 40x40mm s vrysem

43 €
(35 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Prizma je modernou úchytkou s trojuholníkovým skosením. Skosenie je možné doplniť jemným šrafovaním. Úchytky Prizma vyrábame v rozteči 128mm. V prípade nábytkových knopek Prizma o rozmere 40x40mm ponúkame 3 varianty: hladkú knopku, variant so šrafovaním a variant s bohatým reliéfom. Úchytky opatríme požadovanou povrchovou úpravou (zlato, chróm, patinovaná mosadz, antické striebro a ďalšie). Na úchytky poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Nábytková knopka Prizma 40x40mm s vrysem s povrchovou úpravou "chróm"

Nábytková knopka Prizma je modernou úchytkou s trojuholníkovým skosením. Toto skosenie je na Vaše želanie možné doplniť jemným šrafovaním.

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, antické striebro, rustikálne chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, rustikálna zlatá, poťah 24 karátovým zlatom, poťah platinou

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!