Nábytková úchytka Lalezar 160mm

58 €
(48 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Lalezar vyniká veľkým kvetinovým reliéfom. Dodávame ju v rozteči 96mm, 128mm a 160mm. Na kovania Lalezar môžeme aplikovať akúkoľvek z našich 15 povrchových úprav. Vďaka masívnej mosadzi a kvalitnému spracovaniu poskytujeme na toto kovanie 5-ročnú záručnú lehotu. K úchytke možno zakúpiť aj knopku, dvernú kľučku a madlo Lalezar.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná nábytková úchytka Lalezar 160mm v prevedení "patinovaná mosadz"

Séria nábytkových úchytiek a knopek Lalezar predstavuje celomosadzné úchytky s bohatým florálnym (kvetinovým) reliéfom. Sú vyrobené z masívnej mosadze a kvalitne remeselne vypracované. Vzhľadom k tomu, že sa veľmi dobre hodí do retro a starožitných interiérov, ponúkame je v mnohých farebných patinovaných povrchoch (okrem klasickej patinovanej mosadze a patinovanej medi predstavujeme aj antické striebro či bronz). Ich dizajn prinieslo renomovanej štúdio v odbore interiérového návrhárstva.

Materiálové zloženie:

mosadz v zložení 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, meď, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, rustikálne zlatá, rustikálny chróm, poťah 24-karátovým zlatom, strieborný poťah a ďalšie

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres