Komodová knopka Lalezar elipsa 70x30mm

32 €
(26 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková knopka Lalezar vyniká veľkým kvetinovým reliéfom. Dodávame ju buď ako štvorcovú o rozmere 44x44mm, guľatú s priemerom 30mm alebo ako elipsu 70x30mm. Na kovania Lalezar môžeme aplikovať akúkoľvek z našich 15 povrchových úprav. Vďaka masívnej mosadzi a kvalitnému spracovaniu poskytujeme na toto kovanie 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná komodová knopka Lalezar elipsa 70x30mm v prevedení "antické striebro"

Séria nábytkových úchytiek a knopek Lalezar predstavuje celomosadzné úchytky s bohatým florálnym (kvetinovým) reliéfom. Sú vyrobené z masívnej mosadze a kvalitne remeselne vypracované. Vzhľadom k tomu, že sa veľmi dobre hodí do retro a starožitných interiérov, ponúkame je v mnohých farebných patinovaných povrchoch (okrem klasickej patinovanej mosadze a patinovanej medi predstavujeme aj antické striebro či bronz). Ich dizajn prinieslo renomovanej štúdio v odbore interiérového návrhárstva.

Materiálové zloženie:

mosadz v zložení 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, meď, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, rustikálne zlatá, rustikálny chróm, poťah 24-karátovým zlatom, strieborný poťah a ďalšie

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres