Nábytková úchytka Almara 96mm s poťahom 24k zlata

68 €
(57 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Almara zasadzuje do masívnej mosadze rad čírych kryštálov. Ponúkame ju s roztečmi 96mm, 128mm, 160mm a 192mm. Jej prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť. Na úchytky Almara poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si až z 15 povrchových úprav: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24-karátovým zlatom a ďalšie.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná nábytková úchytka Almara 96mm s poťahom 24k zlata

Nábytkové úchytky a knopky Almara sú atraktívnym, originálnym radom, ktorý rozjasní každú komodu, šatníkovú skriňu či kuchynskú linku. Jej elegantný dizajn kombinuje kvalitnú mosadz s malými kryštálmi. Kryštály môžu byť číre, čierne alebo biele.

Ponúkame veľký výber knopek a úchytky v štandardných rozstupoch 96mm, 128mm, 160mm, 192mm.

Materiálové zloženie:

mosadz v zložení 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy:
zlato, chróm, nerez, meď, patinovaná mosadz, patinovaná meď, čierna farba, strieborný poťah, poťah 24-karátovým zlatom

Nábytkové úchytky môžete kombinovať s dvernými kľučkami, madlami, kúpeľňovými doplnky a vešiaky z rovnomenneho radu.

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Technický výkres nábytkové úchytky Almara