Nábytková knopka Almara 30x30 mm

34 €
(28 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková knopka Almara o rozmere 30x30mm je štvorcovou úchytkou s radom malých, čírych kryštálov zasadených po celom jej obvode. Jej prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť. Na Knopky a úchytky Almara poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si až z 15 povrchových úprav: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24-karátovým zlatom a ďalšie.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Vista d'Oro Nábytková knopka Almara 30x30 mm chróm

Nábytkové úchytky a knopky Almara rozjasní každú komodu, šatníkovú skriňu či kuchynskú linku. Jej elegantný dizajn kombinuje kvalitnú mosadz s malými kryštálmi. Kryštály môžu byť číre, čierne, prípadne aj biele.

Nábytkové úchytky Almara možno dobre kombinovať s dverovou kľučkou Mimoza a kúpeľňovými doplnky Mimoza.

Môžete si ľubovoľne vybrať farebný povrch, ktorý Vám vyhovuje (zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24k zlatom a ďalšie).

Nábytkové úchytky a knopky Almara podstupujú ako náš ostatný sortiment náročné testy kvality (k stiahnutiu na www.vistadoro.cz), a preto na ne poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.