• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.cz

Nábytková knopka Almara 50x50 mm 2 rady kryštálov s poťahom 24k zlata

57 €
Nábytková knopka Almara o rozmere 50x50mm je štvorcovou úchytkou s dvoma radmi malých, čírych kryštálov zasadenými po celom jej obvode. Jej prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť. Na Knopky a úchytky Almara poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si až z 15 povrchových úprav: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24-karátovým zlatom a ďalšie.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Vista d'Oro nábytková knopka Almara 50x50 mm (2 rady kryštálov) s poťahom 24k zlata

Nábytkové úchytky a knopky Almara rozjasní každú komodu, šatníkovú skriň či kuchynskú linku. Jej elegantný dizajn kombinuje kvalitnú mosadz s malými kryštálmi. Kryštály môžu byť číre, čierne, prípadne aj biele.

Nábytkové úchytky Almara možno dobre kombinovať s dverovou kľučkou Mimoza a kúpeľňovými doplnky Mimoza. Nábytkovým úchytkám aj knopkám Almara to pristane vo všetkých interiéroch - moderných, ale aj retro a starožitných interiéroch.

Môžete si ľubovoľne vybrať farebný povrch, ktorý Vám vyhovuje (zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24k zlatom a ďalšie).

Nábytkové úchytky a knopky Almara podstupujú ako náš ostatný sortiment náročné testy kvality (k stiahnutiu na www.vistadoro.cz), a preto na ne poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.