Kúpeľňová polička Mimoza s poťahom 24k zlata

405 €
(334 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Polička Mimoza dopĺňa masívnu mosadz radom malých kryštálov. Kryštály si môžete zvoliť číre, čierne alebo biele. Mosadzná časť ponúka 12 povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, patinovaná mosadz, meď a ďalšie). Sklenená časť je úmyselne umelecky "rozpraskaná". Moderný dizajn ruku v ruke s kvalitným spracovaním zaručuje dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).

Kryštál

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Vista d'Oro Mimosa kúpeľňová polička s poťahom 24k zlata

Série Mimoza kombinuje kvalitnú mosadz a malé kryštály. Dizajn je dotvorený asymetrickým prehnutím, ktoré mu dodáva neobyčajný šarm a originalitu. Kúpeľňové doplnky Mimoza sú moderne a elegantne zároveň a stanú sa dominantným prvkom Vašej kúpeľne. Objavte aj ďalšie doplnky z kúpeľňové série Mimoza na www.vistadoro.cz.

Kúpeľňové doplnky Mimoza podstupujú náročné testy kvality, vďaka ktorým Vám na ne môžeme poskytnúť 5-ročnú záručnú lehotu.

Sme tiež schopní pripraviť Vám výrobok "šitý na mieru" - s nami môžete kombinovať povrchovej úpravy, farby kryštálov, ale aj vzory rôznych sérií. Obráťte sa na nás - s nami sa fantázii medze nekladú!

Aby sme Vám umožnili výber podľa Vašich predstáv, objednávame doplnky vo výrobe na zákazku a upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)
kryštály