Miska na mydlo Bebek (s úchytom do steny)

141 €
(116 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Miska na mydlo z kúpeľňovej série Bebek zaujme veľkým, brúseným kryštálom zasadeným do masívnej mosadze. Prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Vďaka kvalitnému materiálu aj spracovaniu poskytujeme na naše výrobky 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si vašu obľúbenú povrchovú úpravu (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď a ďalšie).

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná miska na mydlo Bebek v prevedení "zlato"

Exkluzívne kúpeľňové doplnky Bebek kombinujú ušľachtilú mosadz s veľkými kryštálmi. Farbu kryštálov si môžete zvoliť v nasledujúcich farbách: číre kryštály, biele kryštály alebo čierne kryštály. Závesná rozeta je po celom svojom obvode ozdobená krásnym reliéfnym bodkovaným vzorom.

Väčšina produktov je k dispozícii ako vo variante s úchytom do steny, tak ako voľne stojace produkty.

Celá séria Bebek podstupuje najnáročnejšie testy kvality (k nahliadnutiu na našich webových stránkach www.vistadoro.sk), vďaka ktorým Vám môžeme poskytnúť 5-ročnú záručnú lehotu.

Vzhľadom k voliteľnosti niektorých prvkov pre Vás objednávame celý náš sortiment na zákazku vo výrobe - počítajte teda, prosím, s dodacou lehotou 6-8 týždňov.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby.

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
veľké kryštály (číry / čierny / biely)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom