Miska na mydlo Tria

247 €
(204 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Miska na mydlo Tria vyniká štvorcovými, brúsenými kryštálmi Swarovski o rozmere 10mmx10mm zasadenými do masívnej mosadze. Sklenená časť je umelecky úmyselne "rozpraskaná". Dizajn série Tria pochádza z pera skúsených interiérových dizajnových návrhárov a je kvalitne remeselne vypracovaný. Vďaka náročným testom kvality poskytujeme na sériu Tria 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si z 12 povrchových úprav (zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24k zlatom, strieborný poťah a ďalšie).

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná miska na mydlo Tria s povrchovou úpravou zlato

Nádherná séria Tria vyniká doplnením kvalitnej mosadze veľkými, štvorcovými, brúsenými kryštálmi Swarovski. Samotné použitie kryštálu Swarovski vypovedá o kvalite prevedenia celej tejto rady. Kúpeľňová séria Tria všeobecne vychádza z štvorcových profilov, ktoré sú vo svojich rohoch ozdobené väčšími, takisto štvorhranným kryštály Swarovski o veľkosti 10x10mm. Piaty kryštál Swarovski je často zapustený do stredového úchytu. Mosadzná časť s kryštálmi je v prípade misky, téglika na kefky, dávkovače na mydla a toaletné kefy doplnená kvalitným sklom, ktoré je umelecky úmyselne "popraskané". Toto originálne popraskané sklo podčiarkuje čaro a výnimočnosť celej série. Kúpeľňové doplnky Tria odporúčame najmä do moderných interiérov.

Dizajn série Tria pochádza z pera renomovaných návrhárov v oblasti interiérového dizajnu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby.

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
kryštály Swarovski 10x10mm

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah 24-karátovým zlatom