Nábytková úchytka Rosa 160mm

81 €
(67 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Rosa zasadzuje do masívnej mosadze dva rady drobných kryštálov. Kryštály je možné zvoliť v číre alebo v čiernej farbe. Ponúkame ju v roztečiach 96mm, 128mm, 160mm a 192mm a v mnohých farebných povrchových úpravách (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom). Dizajn tejto úchytky je navrhnutý skúsenými dizajnovými návrhári a dokonale remeselne dopracovaný. Poskytujeme na ňú 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

Kryštál

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Vista d'Oro Nábytková úchytka Rosa 160mm v prevedení "chróm + číry kryštál"
Séria nábytkových úchytiek a knopek Rosa vyniká luxusom, ktorý jej dodáva kombinácia kvalitnej mosadze (zloženie mosadze je cca 57% medi, 39% zinku) s malými kryštálmi. Kryštály je možné zvoliť číre alebo v čiernej farbe. Najmä kombinácia zlatej či chrómovej mosadze s čiernymi kryštálmi je veľmi elegantná a dodáva tejto sérii neobyčajný šarm a kúzlo.

Dizajn tejto úchytky je navrhnutý skúsenými dizajnovými návrhári z architektonického štúdia RDM Milano a je dokonale remeselne dopracovaný. Jej kvalitné spracovanie zaručuje jej dlhú životnosť.

Vyberte si zo širokej palety farieb povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, nikel, meď, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24k zlatom, poťah striebrom a ďalšie).

Nábytková úchytka Rosa podstupuje náročné testy kvality a je k dodaniu do 6-8 týždňov. Poskytujeme na ní 5-ročnú záručnú lehotu.

Technický výkres