Nábytková knopka Rosa 50x50mm

56 €
(46 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková knopka Rosa zasadzuje do štvorca z masívnej mosadze päť radov drobných kryštálov. Kryštály je možné zvoliť v číre alebo v čiernej farbe. Ponúkame ju v rozmere 30x30mm alebo 50x50mm. Vyberte si z mnohých farebných povrchových úprav (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom). Dizajn tejto úchytky je navrhnutý skúsenými dizajnovými návrhári a dokonale remeselne dopracovaný. Poskytujeme na ňú 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

Kryštál

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Vista d'Oro Nábytková knopka Rosa 30x30mm v prevedení "chróm + číry kryštál"

Séria nábytkových úchytiek a knopek Rosa vyniká luxusom, ktorý jej dodáva kombinácia kvalitnej mosadze (zloženie mosadze je cca 57% medi, cca 39% zinku) s malými kryštálmi. Kryštály je možné zvoliť číre alebo v čiernej farbe. Najmä kombinácia zlatej či chrómovej mosadze v kombinácia s čiernymi kryštálmi je veľmi elegantná a dodáva tejto sérii neobyčajný šarm a kúzlo.

Nábytkové úchytky a Knopky Rosa rozžiaria každý interiér. Všetky Vaše komody, šatníkové skrine či kuchynskej linky budú razom pôsobiť odlišne, luxusne a originálne. Dizajn tejto úchytky je navrhnutý skúsenými dizajnovými návrhári z architektonického štúdia RDM Milano a je dokonale remeselne dopracovaný.

Vyberte si zo širokej palety farieb povrchových úprav (zlato, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24k zlatom).

Nábytková úchytka Rosa podstupuje ako ostatné naše úchytky náročné testy kvality (k nahliadnutiu na www.vistadoro.cz) a je k dodaniu do 6-8 týždňov. Poskytujeme na ne 5-ročnú záručnú lehotu.