Nábytková úchytka Relief 100x35 "tečkovaný vlys" - patinovaný chróm

64 €
(53 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Relief má originálny, zaoblený tvar, ktorý môže byť doplnený 3 rôznymi typmi vzoru: vrúbkovaním, florálnymi motívom alebo bodkovaným reliéfom. Je vyrobená z masívnej mosadze a ponúkame ju v širokom spektre povrchových úprav (patinovaná mosadz, patinovaná meď, patinovaný chróm, rustikálna zlatá, poťah 24k zlatom a ďalšie). Ponúkame ju v rozteči 100mm s šírkou 35mm a poskytujeme na ňu 5-ročnú záručnú lehotu.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná nábytková úchytka Relief 100x35 "bodkovaný vlys" v prevedení patinovaný chróm

Nábytková
úchytka Relief je ponúkaná v prevedení s florálnym vlysom alebo s plastickým bodkovaným reliéfom. Elegantný bodkovaný vlys je veľmi originálny a dodá šarm každému interiéru. Nábytkové úchytke Relief to veľmi pristane na Vašich komodách, šatníkových skríniach aj kuchynských linkách! Nábytková úchytka Relief je vyrobená z mosadze (zloženie mosadze je cca 57% medi, cca 39% zinku).

Ponúkame širokú škálu povrchových úprav (patinovaná mosadz, patinovaná meď, patinovaný chróm, rustikálne zlatá, rustikálne platina, poťah 24k zlatom).

Všetky naše nábytkové úchytky prechádzajú náročnými testami kvality (certifikáty kvality k dispozícii na našej webovej stránke www.vistadoro.sk), a preto môžeme poskytnúť nadštandardnú 5-ročnú záručnú lehotu.

Upozorňujeme na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.