Nábytková úchytka Relief 100x35 "tečkovanie" s poťahom 24k zlata

64 €
(53 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Relief má originálny, zaoblený tvar, ktorý môže byť doplnený 3 rôznymi typmi vzoru: vrúbkovaním, florálnymi motívom alebo bodkovaným reliéfom. Je vyrobená z masívnej mosadze a ponúkame ju v širokom spektre povrchových úprav (patinovaná mosadz, patinovaná meď, patinovaný chróm, rustikálna zlatá, poťah 24k zlatom a ďalšie). Ponúkame ju v rozteči 100mm s šírkou 35mm a poskytujeme na ňu 5-ročnú záručnú lehotu.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná Nábytková úchytka Relief 100x35 "bodkovanie" s poťahom 24k zlato

Nábytková
úchytka Relief je vysoko elegantný úchytkou. Jej jednoduchý zaoblený tvar dobudovaný jemným vrúbkovaním dodá Vášmu interiéru štýl a originalitu. Oceníte určite remeselnú zručnosť aj zmysel pre detail, ktorý dodáva tejto úchytke jedinečný nádych luxusu. Nábytková úchytka Relief je vyrobená z mosadze (zloženie mosadze je cca 57% medi, cca 39% zinku). Vzhľadom k jedinečnosti vykonanie tejto úchytky je táto úchytka doporučená najmä v prevedení poťahu 24k zlatom).

Všetky naše nábytkové úchytky prechádzajú náročnými testami kvality (certifikáty kvality k dispozícii na našej webovej stránke www.vistadoro.cz), a preto môžeme poskytnúť nadštandardné 5-ročnú záručnú lehotu.

Upozorňujeme na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Úchytku Relief môžete použiť na zásuvkové komody, šatníkové skrine ale aj kuchynskej linky.