Dverná guľa Bebek

138 €
(114 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverná guľa Bebek kombinuje masívnu mosadz s veľkým, skleneným, brúseným kryštálom. Môžete si zvoliť číry, biely, modrý alebo čierny kryštál a skombinovať ho s jednou z našich 12 povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, patinovaná mosadz, patinovaná meď a ďalšie). Svetový dizajn a kvalitné remeselné prevedenie zaisťujú dlhú životnosť. Na sériu Bebek poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná dverová guľa Bebek s povrchovou úpravou "chróm lesk"

Dverové gule Bebek sú vyrobené z kvalitnej mosadze a zdobia je veľký číry kryštál. Naše dverové gule sú navrhnuté ako interiérové - v prípade záujmu o použitie do exteriéru Vám pripravíme dodatočnú vrstvu laku, aby bola zaručená ich maximálnu životnosť. Zároveň odporúčame umiestnenie dverných guľou Bebek do exteriéru len pod prístrešok. V tomto prípade je nutné vziať do úvahy štandardné správanie mosadze v exteriérových podmienkach.

Dverové gule Bebek pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Bebek poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Cena je uvádzaná za 1ks dverové gule (nie za pár).

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!