Dverná guľa Bebek - antické striebro

146 €
(121 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverná guľa Bebek kombinuje masívnu mosadz s veľkým, skleneným, brúseným kryštálom. Môžete si zvoliť číry, biely, modrý alebo čierny kryštál a skombinovať ho s jednou z našich 12 povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, patinovaná mosadz, patinovaná meď a ďalšie). Svetový dizajn a kvalitné remeselné prevedenie zaisťujú dlhú životnosť. Na sériu Bebek poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Vista d'Oro Dverové gule Bebek s povrchovou úpravou "kombinácia zlato / chróm"

Dverové gule Burak boli dizajnovo navrhnuté tak, aby našli široké využitie na každých dverách. Sú primerane zdobné a elegantné. Ich sploštenie a jemné dotvarovanie sa pohráva s kombináciami lesklého a matného povrchu, ktoré robia tieto dverové gule atraktívne a originálne. V prípade záujmu o použitie do exteriéru Vám pripravíme dodatočnú vrstvu laku, aby bola zaručená čo najdlhšiu životnosť dverných gulí. Zároveň odporúčame umiestnenie dverných guľou Burak do exteriéru len pod prístrešok. V tomto prípade je nutné vziať do úvahy štandardné správanie mosadze v exteriérových podmienkach.

Dverové gule Burak pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové gule Burak poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Cena je uvádzaná za 1ks dverové gule (nie za pár).

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!