Dverová kľučka Mia štítková s poťahom 24k zlata

683 €
(565 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverová kľučka Mia je exkluzívnou kľučkou, pochádzajúci z dielne talianskeho architektonického dizajnového štúdia RDMs Architects. Ponúkame ju v dvoch prevedeniach - jej povrch môže zostať hladký alebo rukoväť kľučky môže byť ozdobená bohatým reliéfnym vlysom. Dverovou kľučku Mia ponúkame v rozetové aj štítkové variante v nespočetných farebných povrchových úpravách (chróm, zlato, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antický chróm, poťah striebrom, poťah 24k zlatom a ďalšie).

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Mia štítková s poťahom 24k zlata

Dverová kľučka Mia je exkluzívnou kľukou, pochádzajúci z dielne talianskeho architektonického dizajnového štúdia RDMs Architects. Dverovou kľuku Mia ponúkame v dvoch prevedeniach - jej povrch môže zostať hladký alebo môže byť rukoväť kľučky ozdobená bohatým reliéfnym vlysom. Iste oceníte prepracovanosť detailu a remeselnú zručnosť, s ktorou je kľučka vyrobená. Dverové kľučky Mia sa vďaka svojmu originálnemu tvaru hodia do moderných interiérov, jej variant s ozdobným vlysom potom ozdobia každý retro či starožitný interiér. Na každých dverách vynikne elegancie a luxusné prevedenie tejto kľučky.

Dverové kľučku Mia ponúkame v nespočetných farebných povrchových úpravách, či už štandardných (napríklad chróm, zlato, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antický chróm), tak v exkluzívnych prevedeniach ako je poťah platinou, poťah 24k zlatom či rustikálny poťah 24k.

Na dverné kľučku Mia rovnako ako na náš ostatný sortiment dverových kľučiek, dverných gulí, dverových zarážok, nábytkových úchytiek, kúpeľňových doplnkov, umývadlových, kuchynských, vaňových a sprchových batérií a kúpeľňových rebríkov 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)