Dverová kľučka Mia rozetová so strieborným poťahom

424 €
(351 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverová kľučka Mia je exkluzívnou kľučkou, pochádzajúci z dielne talianskeho architektonického dizajnového štúdia RDMs Architects. Ponúkame ju v dvoch prevedeniach - jej povrch môže zostať hladký alebo rukoväť kľučky môže byť ozdobená bohatým reliéfnym vlysom. Dverovou kľučku Mia ponúkame v rozetové aj štítkové variante v nespočetných farebných povrchových úpravách (chróm, zlato, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antický chróm, poťah striebrom, poťah 24k zlatom a ďalšie).

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná dverová kľučka Mia rozetová s platinovým poťahom

Dverová kľučka Mia je exkluzívnú kľukou, pochádzajúci z dielne talianskeho architektonického dizajnového štúdia RDMs Architects. Dverovú kľuku Mia ponúkame v dvoch prevedeniach - jej povrch môže zostať hladký alebo môže byť rukoväť kľučky ozdobená bohatým reliéfnym vlysom. Iste oceníte prepracovanosť detailu a remeselnú zručnosť, s ktorou je kľučka vyrobená. Dverové kľučky Mia sa vďaka svojmu originálnemu tvaru hodia do moderných interiérov, jej variant s ozdobným vlysom potom ozdobia každý retro či starožitný interiér. Na každých dverách vynikne elegancie a luxusné prevedenie tejto kľučky.

Dverové kľučky Mia ponúkame v nespočetných farebných povrchových úpravách, či už štandardných (napríklad chróm, zlato, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antický chróm), tak v exkluzívnych prevedeniach ako je poťah platinou, poťah 24k zlatom či rustikálny poťah 24k. Na dverné kľučky Mia rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy) 

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby.