Dverová kľučka Mimoza rozetová s čiernými kryštálmi

328 €
(271 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dveřní kování Mimoza má moderní tvar a její rukojeť (případně i rozeta) je doplněna malými krystaly. Krystaly si můžete zvolit čiré, černé nebo bílé. Volitelný je také tvar rozety (čtvercová nebo kulatá). Moderní design ruku v ruce s kvalitním zpracováním zaručuje dlouhou životnost kliky (poskytujeme na ni 5-ti letou záruční lhůtu). Kliku Mimoza si můžete zvolit s FAB nebo dozickou klíčovou dírkou, ale také s WC otočným mechanismem.

Technický výkres

Farba

Kryštál

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Dverová kľučka Mimoza kombinuje kvalitnú mosadz s malými kryštálmi. Farbu kryštálov si môžete zvoli: číre, čierne alebo biele. Každý variant je zaujímavá a prináša iný vzhľad. Kombinácia s čírymi kryštálmi prináša jednoduchú, zdobnú eleganciu. Čierne kryštály rozjasní zlato aj chróm a dodajú kľučke moderný, kontrastný dizajn. Nakoniec biele kryštály dodajú kľuke nežnosť a luxus. Dverovým kľučkám Mimoza to pristane najmä v moderných interiéroch. Dverové kľučky Mimoza sú doplnené Mimoza kúpeľňovými doplnky a nábytkovými úchytkami, aby ste si mohli zladiť celý interiér v jednotnom štýle.

Dverové kľučky Mimoza pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a sme schopní priniesť Vám široké možnosti úprav! Neváhajte nás teda kontaktovať s Vašimi požiadavkami, s nami sa fantázii medze nekladú! Vzhľadom k širokej ponuke a objednávkam "šitým na mieru" upozorňujem na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Mimoza rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie: mosadz v zloženie cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, kombinácia chróm / saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom

Technický výkres