• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.sk

Dverová kľučka Mimoza rozetová s poťahom 24k zlata

370 €
(306 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Dverné kovanie Mimoza má moderný tvar a jej rukoväť (prípadne i rozeta) je doplnená malými kryštálmi. Kryštály si môžete zvoliť číre, čierne alebo biele. Voliteľný je aj tvar rozety (štvorcová alebo okrúhla). Moderný dizajn ruku v ruke s kvalitným spracovaním zaručuje dlhú životnosť kľučky (poskytujeme na ňu 5-ročnú záručnú lehotu). Kľučku Mimoza si môžete zvoliť s FAB alebo dózickou kľúčovou dierkou, ale aj s WC otočným mechanizmom.

Kryštál

Typ kľúčovej dierky

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná dverová kľučka Mimoza rozetová s poťahom 24k zlata 

Dverová kľučka Mimoza kombinuje kvalitné mosadz s malými kryštálmi. Farbu kryštálov si môžete zvoli: číre, čierne alebo biele. Každý variant je zaujímavá a prináša iný vzhľad. Kombinácia s čírymi kryštálmi prináša jednoduchú, zdobnú eleganciu. Čierne kryštály rozjasní zlato aj chróm a dodajú kľučke moderný, kontrastný dizajn. Nakoniec biele kryštály dodajú kľuke nežnosť a luxus. Dverovým kľučkám Mimoza to pristane najmä v moderných interiéroch. Dverové kľučky Mimoza sú doplnené Mimoza kúpeľňovými doplnky a nábytkovými úchytkami, aby ste si mohli zladiť celý interiér v jednotnom štýle.

Dverové kľučky Mimoza pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe a sme schopní priniesť Vám široké možnosti úprav! Neváhajte nás teda kontaktovať s Vašimi požiadavkami, s nami sa fantázii medze nekladú! Vzhľadom k širokej ponuke a objednávkam "šitým na mieru" upozorňujem na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na dverové kľučky Mimoza rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie: mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, kombinácia chróm / saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom

Technický výkres