Vešiak FLY "V" 3 háčiky s kryštálmi s poťahom 24k zlata

86 €
(71 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Vešiak Fly "V" má tri háčiky formujúce písmeno "V". Koniec každého háčikov môže byť doplnený čírym kryštálom. Vyberte si farbu z 12 povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, patinovaná mosadz, meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Na vešiaky Fly "V" poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusný vešiak Fly "V" s kryštálmi - 3 háčiky s poťahom 24k zlata

Vešiaky Fly sú elegantné vešiaky, ktoré si môžete zvoliť v niekoľkých veľkostiach (s jedným až štyrmi háčiky - rozmery sú k dispozícii na technickom výkrese vo výpise produktu).

Vešiaky Fly ponúkame v 2 variantoch - bez kryštálu Swarovski alebo s kryštálom Swarovski umiestnenom na konci každého háčiku. Vešiaky Fly sú jednoducho elegantné a vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu sa hodí do každého interiéru.

Vešiaky pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe - upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na vešiaky Almara poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom