Vešiak FLY s kryštálmi 3 háčiky

52 €
(43 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Vešiak Fly ponúkame vo variante s jedným až štyrmi háčiky. Koniec každého háčiku môže byť doplnený čírym kryštálom. Vyberte si farbu z 12 povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, patinovaná mosadz, meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Na vešiaky Fly poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Vista d'Oro vešiak Fly s kryštálmi  (3 háčiky) s povrchovou úpravou "chróm lesk"

Vešiaky Fly sú elegantné vešiaky, ktoré si môžete zvoliť v niekoľkých veľkostiach (s jedným až štyrmi háčiky - rozmery sú k dispozícii na technickom výkrese vo výpise produktu).

Vešiaky Fly ponúkame v 2 variantoch - bez kryštálu Swarovski alebo s kryštálom Swarovski umiestnenom na konci každého háčiku. Vešiaky Fly sú jednoducho elegantné a vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu sa hodí do každého interiéru.

Vešiaky pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe - upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na vešiaky Almara poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom