Vešiak Bebek - saten

96 €
(79 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Vešiak Bebek kombinuje masívnu mosadz s veľkým, skleneným, brúseným kryštálom. Môžete si zvoliť číry, biely, modrý alebo čierny kryštál a skombinovať ho s jednou z našich 12 povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, patinovaná mosadz, patinovaná meď a ďalšie). Svetový dizajn a kvalitné remeselné prevedenie zaisťujú dlhú životnosť. Na sériu Bebek poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusný vešiak Bebek s povrchovou úpravou "saten"

Vešiak Bebek je krásny a zároveň praktický vďaka svojim 2 pevným háčikom. V hornej časti ho zdobí veľký číry kryštál, ktorý dodá šarm Vašu predsieni. Vešiak Bebek je ale tiež možné použiť do Vašej kúpeľne - tento vešiak je dizajnovo zladený s našou luxusné kúpeľňovú sériou Bebek, hodí sa ale dobre tiež ku kúpeľňové rade Almara.

Vešiaky Bebek pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe - upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Na vešiaky Bebek poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu. Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom

Testy kvality povrchu a ocenenia:
test striekanie slané vôd
test acetónový
test sily laku - odborný certifikát s hlbkou povrchovej úpravy 125 až 200 mikrónov
certifikát o použití vrstvy 24k zlata