• +420 777 608 422
  • info@vistadoro.sk

Vešiak Almara 2 háčiky - saten

80 €
(66 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Vešiak Almara kombinuje ušľachtilú mosadz s veľkými sklenenými, brúsenými kryštálmi. Do úchytné rozety sú usadené drobné kryštáliky. Môžete si zvoliť číre, biele alebo čierne kryštály. Prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť. Výrobkový rad Almara je testován najnáročnejšími testy, vďaka ktorým poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusný vešiak Almara s 2 háčikmi s povrchovou úpravou "saten"

Vešiaky Almara Vám ponúkajú moderný, luxusný dizajn, ktorý vynikne v každom interiéri. Sú zhotovené z kvalitnej mosadze a doplnené čírymi, malými kryštálmi. V prípade záujmu je možné nahradiť číre kryštály čiernymi či bielymi kryštály. Vešiaky Almara ponúkame v niekoľkých veľkostiach - základné vešiak má 2 háčiky (asymetrické veľkosti), ďalej je možné zakúpiť variant s 3, 4 a 5tich háčiky.

Vešiaky Alamar pre Vás objednávame na zákazku vo výrobe - upozorňujem teda na dodaciu lehotu 6-8 týždňov. Na vešiaky Almara poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, saten, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom T

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!