Nábytkové úchytky Diva 160mm

49 €
(41 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytkové úchytky Diva vynikajú nepravidelne oblúkovým tvarom v kombinácii s malými čírymi kryštálmi. Je nutné tu rozlíšiť pravú a ľavú stranu úchytky - úchytky Diva potom proti sebe tvorí elegantný vzor. Vyrábame ich v rozmere 160mm a 224mm. Nábytkové úchytky Diva sú vyrobené z kvalitnej mosadzi a vďaka kvalitnému spracovaniu na ne poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu. Dizajn tejto úchytky bol navrhnutý renomovaným návrhárom interiérových doplnkov.

Farba

Diva

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty

Luxusná nábytková úchytka Diva 160mm v prevedení chróm

Nábytkové úchytky Diva vynikajú svojím nepravidelne oblúkovým tvarom v kombinácii s malými čírymi kryštálmi. Je nutné tu rozlíšiť pravú a ľavú stranu úchytky- úchytky Diva potom proti sebe tvorí elegantný vzor.

Dizajn úchytiek Diva bol navrhnutý renomovaným dizajnérom interiérových doplnkov a sú vyrobené z kvalitnej mosadze (zloženie mosadze je cca 57% medi, cca 39% zinku).

K dispozícii je veľké množstvo farieb povrchových úprav (chróm, zlato, meď, nerez, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah striebrom, poťah 24k zlatom).

Nábytková úchytka Diva podstupuje ako ostatné naše úchytky náročné testy kvality a je k dodaniu do šiestich až ôsmich týždňov. Poskytujeme na ni päťročnú záručnú lehotu.

Technický výkres