Nábytkové úchytky Bendio 96mm s poťahom 24k zlata

47 €
(39 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytkové úchytky Bendio originálnym spôsobom kombinujú kvalitnú mosadz a porcelán. Porcelánová časť je navyše dekorovaná krásnou potlačou - buď luxusnou zlatou potlačou v retro, starožitnom štýle alebo modrou potlačou Firenze, ktorý je viac rustikálny. Vyrábame ich v rozmere 96mm, 128mm a 160mm. Vyberte si zo širokej palety povrchových úprav (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, meď, poťah 24k zlatom a ďalšie).
  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Vista d'Oro nábytkové úchytky Bendio 96mm s poťahom 24k zlata

Nábytkové úchytky Bendio Milano originálnym spôsobom kombinujú kvalitnú mosadz (zloženie mosadze je cca 57% medi, 39% zinku) a porcelán. Porcelánová časť je navyše dekorovaná krásnou potlačou - buď luxusnou zlatou potlačou v starožitnom štýle alebo modrou potlačou Firenze, ktorá je viac rustikálna. Obe varianty sú vhodné do všetkých interiérov.

Nábytkové úchytky Bendio Milano ponúkame v širokej škále povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, meď, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, patinovaný chróm, poťah 24k zlatom, poťah striebrom a ďalšie ...)

Dizajn tejto úchytky je vypracovaný skúsenými dizajnovými návrhári a dokonale remeselne dopracovaný, čo zaručuje jej dlhú životnosť.

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby.