Nábytková úchytka Wave 96mm

71 €
(58 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Wave je zdobená krásnym, reliéfnym, kvetinovým vzorom. Úchytky Wave dodávame buď ako štandardnú úchytku v rozteči 96 mm a 128mm alebo ako polmesiac o šírke 10cm. Polmesiac možno použiť vodorovne ako klasickú šuplíkovú úchytku alebo zvisle v páre a vytvoriť originálný dizajnový kruh. Ponúkame ich v širokej škále povrchových úprav (zlato, chróm, patinovaná mosadz, meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Úchytky sú vyrobené z masívnej mosadze a poskytujeme na ne 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Nábytková úchytka Wave 96mm s povrchovou úpravou "zlato"
Nábytkové úchytky Wave sú moderné a elegantné zároveň. Ponúkame ich vo forme knopky, klasické úchytky alebo v polkruhovom prevedení. Variantu polkruhového mesiaca možno použiť vodorovne ako klasickú šuplíkovú úchytku alebo zvisle v páre a vytvoriť originálný dizajnový kruh.

Materiálové zloženie:

mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, meď, antické striebro, rustikálny chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, rustikálna zlatá, poťah 24 karátovým zlatom, strieborný poťah a ďalšie

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres