Nábytková úchytka Vega 160mm

56 €
(46 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Vega je tvorená dvoma spojenými polkruhy z mosadze, ktoré sú zdobené radom čírych kryštálov. Ponúkame ju vo veľkostiach 32mm, 96mm, 128mm a 160mm. Jej prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu). Vyberte si z 12 povrchových úprav: zlato, chróm, nerez, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24-karátovým zlatom a ďalšie.

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusná nábytková úchytka Vega 160mm s povrchovou úpravou "chróm"
Séria nábytkových úchytiek a knopek Vega je luxusná a nadštandardná - kombinuje kvalitnú mosadz (zloženie mosadze je cca 57% medi,39% zinku) s malými, čírymi kryštálmi. Číre kryštály je v prípade záujmu možno zameniť za kryštály v čiernej farbe. Najmä kombinácia zlatej či chrómovej mosadze v kombinácii s čiernymi kryštálmi je veľmi žiadaná. Nábytkové úchytky Vega dozdobia Vaše komody, šatníkové skrine či kuchynskej linky. 

Dizajn nábytkových úchytiek a knopek Vega je navrhnutý skúsenými dizajnovými návrhári a je dokonale remeselne dobudovan. Poskytujeme na ne 5-ročnú záručnú lehotu.

Zvoľte si zo širokej palety farieb povrchových úprav (zlato, chróm, měd, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24k zlatom, strieborný poťah a ďalšie).

Technický výkres