Nábytková úchytka Triangel "zig zag"

73 €
(60 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Triangel je perfektným riešením k moderným komodám a skriniam. Ponúkame ju v 3 reliéfnych prevedeniach - s obdĺžnikovým vlysom, kvetinovým vlysom ??a s kľukatou čiarou (zigzag). Každá strana trojuholníka meria 95mm. Zvoľte si zo širokej škály povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, meď, antické striebro, poťah 24k zlatom, strieborný poťah a ďalšie). Na úchytky Triangel poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty

Nábytková úchytka Triangel v prevedení "zigzag - chróm"
Nábytková úchytka Triangel sa hodí k moderným komodám a skriniam. Ponúkame ju v 3 reliéfnych prevedeniach - s obdĺžnikovým vlysom, kvetinovým vlysom a s kľukatou čiarou (zigzag).

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, bronz, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom, strieborný poťah

Vista d´Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d´Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres