Nábytková úchytka Sefa 96mm "antické striebro"

56 €
(46 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Sefa vtláča do masívnej mosadze bohatý kvetinový vzor. Design vyšiel z dielne renomovaných návrhárov interiérového vybavenia. Kombinácia kvalitného materiálu a dokonalé remeselné tvorby zaručuje jej dlhú životnosť. Ponúkame ju v rozteči 96mm a 128mm a v širokom množstve povrchových úprav (chróm, zlato, patinovaná mosadz, antické striebro, rustikálny chróm, rustikálny poťah 24k zlatom a ďalšie).
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Nábytková úchytka Sefa 96mm s povrchovou úpravou "antické striebro"
Nábytková úchytka Sefa zasadzuje do masívnej mosadze zdobný vlys znázorňujúci bohatý kvetinový vzor. Jej dizajn bol navrhnutý popredným návrhárom interiérového vybavenia a inšpiruje sa prírodnými motívmi. Ponúkame ju v pätnástich povrchových úpravách vrátane patinovaných povrchov a rustikálnych patín.

Kolekcia Sefa umožňuje zladiť celý Váš interiér - nábytkové úchytky sú doplnenie dvernými kľučkami, madlami, aj kúpeľňovými doplnky.

Materiálové zloženie:

mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, antické striebro, rustikálne striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24 karátovým zlatom, strieborny poťah

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres