Nábytková úchytka Secesia 64mm s poťahom 24k zlata

73 €
(60 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Secesia je originálnou úchytkou v starožitnom štýle, ktorá kopíruje secesné tvary rastlín. Ponúkame ju nielen v poťahu 24k zlatom, ale aj v rôznych patinovaných povrchoch, ktoré vás prenesú do dávnych čias (patinovaná mosadz, patinovaná meď, patinovaný chróm, rustikálna zlatá, rustikálne striebro). Vyrábáme rozteče 64mm, 96mm, 160mm a 195mm. Vďaka masívnej mosadzi a kvalitnému remeselnému prevedenie na ňu poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
 Vista d'Oro Nábytková úchytka Secese 64mm s poťahom 24k zlata

Nábytková úchytka Secesia s poťahom 24k zlata je dokonalou replikou starožitných nábytkových úchytiek. Jej umelecky remeselné prevedenie aj profesionálne uskutočnené patinovanie mosadze dodáva úchytke neoceniteľný vzhľad pravej starožitnej úchytky.

Ponúkame ju v rozstupe 64mm v širokom spektre povrchových úprav (zlato, chróm, meď, patinovaná mosadz, patinovaná meď, patinovaný chróm, rustikálne zlatá, rustikálne striebro, poťah 24k zlatom, čierna farba a ďalšie).

Materiálové zloženie:

mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby.