Nábytková úchytka Rana 96mm, 10ks 10x10 Swarovski s poťahom 24k zlata

109 €
(90 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Rana vyniká veľkými kryštálmi Swarovski o rozmere 10x10mm. Dodávame ju v rozmere 96mm alebo 126mm. Vyberte si z mnohých farebných povrchových úprav (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom). Dizajn tejto úchytky je navrhnutý skúsenými dizajnovými návrhári a dokonale remeselne dopracovaný. Poskytujeme na ňú 5-ročnú záručnú lehotu.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Vista d'Oro Nábytková úchytka Rana 96mm, 10ks 10x10 Swarovski s poťahom 24k zlata
Sériový rad nábytkových úchytiek a knopek Rana je nadštandardným, luxusným radom, ktorý vyniká veľkými kryštálmi Swarovski. Dizajn tejto úchytky je navrhnutý skúsenými dizajnovými návrhári z architektonického štúdia RDM Milano a je dokonale remeselne dopracovaný. Tenký mosadzný rámček je doplnený 10 kusmi Swarovski kryštálov s rozmermi 10x10mm. Táto úchytka je veľmi vyhľadávaná a hodí sa do každého interiéru.

Materiálové zloženie:
- mosadz (s zloženie cca 57% medi, 39% zinku, 4% ostatné kovy)
- kryštály Swarovski

K dispozícii je veľké množstvo farebných povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, meď, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24k zlatom, strieborný poťah a ďalšie).

Nábytková úchytka Rana podstupuje ako ostatné naše úchytky náročné testy kvality, vďaka ktorým poskytujeme päťročnú záručnú lehotu. Je dostupná do šiestich až ôsmich týždňov.

Technický výkres