Nábytková úchytka Mirage 128mm

43 €
(35 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytkové úchytky Mirage kombinujú diagonálnym rezom lesk a mat povrchu - vzniká tak elegantná, originálná úchytka, ktorá nikdy neomrzí. Ponúkame je v kombinácia zlato lesk / mat či chróm lesk / mat a v rozmeroch 96mm, 128mm a 160mm. Ďalej si môžete zakúpiť štvorcové knopky Mirage v rozmeroch 30x30mm alebo 50x50mm. Masívná mosadz aj kvalitné spracovanie zaručuje ich dlhú životnosť.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Nábytkové úchytky Mirage sú veľmi moderné, elegantné, celomosadzné úchytky (zloženie mosadze je cca 57% medi, 39% zinku), ktoré kombinujú diagonálnym rezom lesk a mat povrchu. Vzniká tak originálná a nadčasová úchytka, ktorá je jednoducho krásna. V prvej variante kombinuje zlato lesk a zlato mat a v druhom variante chróm lesk a chróm mat. Nábytkové úchytky Mirage budú ozdobou najmä moderných interiérov, hodí sa ku všetkým komodám, šatňovým skriniam aj kuchynským linkám.

Nábytkové úchytky Mirage podstupujú ako ostatné naše výrobky náročné testy kvality a sú k dodaniu do šiestich až ôsmich týždňov. Poskytujeme na ne päťročnú záručnú lehotu.

Technický výkres