Nábytková úchytka Mimoza 160 mm

58 €
(48 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Mimoza dopĺňa masívnu mosadz radom malých kryštálov. Kryštály si môžete zvoliť číre, čierne alebo biele. Vyrábame ju v roztečiach 96mm, 128mm, 160mm a 192mm. Moderný dizajn ruku v ruke s kvalitným spracovaním zaručuje dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu). Vyberte si z 12 povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, patinovaná mosadz, meď a ďalšie).

Farba

Kryštál

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná nábytková úchytka Mimoza 160 mm s povrchovou úpravou chróm + čierne kryštály

Nábytkové úchytky a komodové knopky Mimoza sú elegantnou sériou, ktorá kombinuje kryštály s ušľachtilou mosadzou. Môžete si zvoliť číre, biele alebo čierne kryštály. Kombinácia našich povrchových úprav s kryštálmi tvorí čistú líniu, ktorá Vás nadchne a nikdy Vás neomrzí.

Séria Mimoza Vám ďalej umožňuje zladiť si interiér do jednotného štýlu - môžete si zakúpiť tiež Mimoza dverové kľučky, madlá, kúpeľňové doplnky a umývadlové, vaňové, sprchové, a drezové batérie.
Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu veľkosti a farby, objednávame nábytkové úchytky Mimoza na zákazku vo výrobe a upozorňujeme na dodaciu lehotu šesť až osem týždňov.

Na nábytkové úchytky Mimoza poskytujeme päťročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie:

mosadz v zložení 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, nerez, meď, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom, poťah striebrom

Technický výkres