Nábytková úchytka Leaf 360mm s poťahom 24k zlata

376 €
(311 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Leaf je exkluzívnou úchytkou, ktorá je majstrovsky vyrábaná zlatníckymi majstrami. Ponúkame ju v troch veľkostiach (180mm, 370mm a 380mm). Poťah 24k zlatom môže byť doplnený bielou či rustikálnou patinou. Vďaka kvalitnému materiálu a spracovaniu poskytujeme na úchytky Leaf 5-ročnú záručnú lehotu.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná nábytková úchytka Royal 360mm s poťahom 24k zlata

Nábytková úchytka Royal je nadštandardnou, ručne spracovávanou úchytkou. Jemné lístky tejto exkluzívnej úchytky sú vyrábané zlatníckymi majstrami. Jej prevedenie je nielen remeselne dôkladné, ale vyžaruje z nej aj elegantný dizajn, luxus a sofistikovanosť. Táto nábytková úchytka nás vracia do starého Grécka, pripomína nám Cesarovu honosnosť a vznešenosť. Aj to je dôvodom, prečo je úchytka ponúkaná v poťahu 24k zlatom.
Nechajte sa vniesť späť do starých čias a dodojte svojmu interiéru vkus a originalitu.

Táto nábytková úchytka sa hodí najmä k starožitným či retro komodám, možno ju ale umiestniť tiež na šatníkové skrine.

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!