Nábytková úchytka Kabara 50x50mm s bielou patinou

71 €
(58 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Reliéf nábytkové úchytky Kabara je tvorený nepravidelnými šupinami, ktoré sú opatrené bielou alebo čiernou patinou. Dodávame ju v rozmere 50mmx50mm, 50mmx80mm alebo ako celomosadznú guľatú knopku s priemerom 30mm. Úchytky sú vyrobené z masívnej mosadzi a opatrené požadovanou povrchovou úpravou (zlato, chróm, patinovaná mosadz a ďalšie). Na úchytky Kabara poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Nábytková knopka Kabara 50x50mm s povrchovou úpravou "biela patina + zlato"

Nábytková úchytka Kabara je originálnym variantom pre váš nábytok. Reliéf je tvorený nepravidelnými šupinami, ktoré sú opatrené podľa vášho želania bielu alebo čiernu patinou.

Materiálové zloženie:

mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, meď, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24-karátovým zlatom, strieborný poťah

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne vRoudnici nad Labem alebo k našim partnerům. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres