Nábytková úchytka Butterfly 42x75mm

45 €
(37 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Butterfly zobrazuje na masívnej mosadze detailne vyrytého motýľa. Jej rozmer je 42mmx75mm. Dizajn série Butterfly pochádza z pera popredného návrhára interiérových doplnkov. Kvalitný materiál a remeselné prevedenie nám umožňuje na sériu Butterfly poskytnúť 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si akúkoľvek z našich farebných povrchových úprav (chróm, zlato, patinovaná mosadz, poťah 24k zlatom a ďalšie).

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Vista d'Oro Nábytková úchytka Butterfly 42x75mm v prevedení "chróm"

Nábytkové úchytky Butterfly sú celomosadzné úchytky (zloženie mosadze je cca 57% medi, 39% zinku), ktoré sú nesmierne originálne svojím tvarom - jedná sa o zložený kruh, ktorý je ďalej dobudoval bohatým reliéfom. Plastický reliéf znázorňuje rastlinné vzory a elegantne dopĺňa jedinečnosť tejto úchytky. Oceníte určite detailné prevedenie reliéfneho vzoru, ktoré je veľmi elegantné a krásne ozdobí Vaše komody, skrine, kuchynskej linky i ostatný nábytok.

Dizajn úchytiek Butterfly bol vypracovaný poprednými návrhármi v oblasti nábytku a interiérového vybavenia. Ponúkame ich v mnohých farebných povrchových úpravách (chróm, zlato, antické striebro, patinovaný chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom a ďalšie).

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu veľkosti a farby, objednávame nábytkové úchytky Butterfly podľa Vášho výberu priamo vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu šesť až osem týždňov. Poskytujeme na ne päťročnú záručnú lehotu.