Nábytková úchytka Bebek 128mm

48 €
(40 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Bebek kombinuje masívnu mosadz s veľkými sklenenými, brúsenými kryštálmi. Môžete si zvoliť číre, biele alebo čierne kryštály a dĺžku 64mm, 96mm, 128mm, 160mm a 192mm. Svetový dizajn a kvalitné remeselné prevedenie zaisťujú dlhú životnosť našich úchytiek. Poskytujeme na ne 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si z 12 povrchových úprav (zlato, chróm, nerez, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom a ďalšie).

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná nábytková úchytka Bebek 128 mm v prevedení saten s čírym kryštálom

Séria nábytkových úchytiek a knopek Bebek je exkluzívnym radom, ktorý kombinuje ušľachtilú mosadz (zloženie mosadze je cca 57% medi, 39% zinku) s veľkými kryštálmi.

V rámci radu Bebek si môžete zvoliť číre, biele alebo čierne kryštály. Ponúkame knopky o priemeroch 20mm, 30mm a 40mm a nábytkové úchytky v rozstupoch 64mm, 96mm, 128mm, 160mm a 192mm. Vo väčších rozmeroch potom ponúkame tiež madla a závesné tyče. V sérii Bebek si môžete doladiť celý váš interiér - séria je doplnená dvernými kľučkami a guľami, vešiaky, kúpeľňovými doplnky, vodovodnými batériami a kuchynským závesným systémom.

Mosadzná časť je k dispozícii v širokej škále farebných povrchových úprav: zlato lesk / mat, chróm lesk, nerez, meď, patinovaná mosadz, patinovaná meď, čierna farba, poťah striebrom, poťah 24k zlatom.

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu veľkosti a farby, objednávame nábytkové úchytky Bebek na zákazku vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu šesť až osem týždňov. Poskytujeme na ne päťročnú záručnú lehotu.

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby.

Technický výkres nábytkové úchytky a knopky Bebek