Nábytková knopka Payet priemer 30mm

64 €
(53 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková knopka Payet je vyrobená z masívnej mosadze a doplnená drobnými kryštálmi Swarovski. Kryštály Swarovski je možné zvoliť v troch farebných odtieňoch - šedej, čiernej alebo modrej. Vyrábame ju v okrúhle variante s priemerom 30mm. Opatríme ju Vami zvolenou povrchovou úpravou (chróm, zlato, nerez, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď a ďalšie). Vďaka kvalitnému materiálu a spracovaniu poskytujeme na úchytky Payet 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

Payet

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Vista d'Oro Nábytková knopka Payet priemer 30mm v prevedení chróm

Exkluzívna nábytková úchytka Payet sa stane pravým šperkom vášho nábytku. Kombinuje masívnu mosadz s kryštálmi Swarovski - tie sa pohrávajú s jemným reliéfom drobných kamienkov, ktoré sú farebne nejednotné a odrážajú rôznofarebné odlesky v danom odtieni. Tieto krásne kryštály si môžete zvoliť v troch farebných odtieňoch - šedej, čiernej alebo modrej. Lesk a šarm kryštálov je podržaná akúkoľvek z našich mnohých povrchových úprav - jej exkluzívnosť si však žiada o kombináciu s poťahom 24k zlatom alebo striebrom.

Materiálové zloženie:
- mosadz (zloženie mosadze cca 57% medi, 39% zinku, 4% ostatné kovy)
- kryštály Swarovski

Povrchové úpravy: zlato, chróm, nikel, mosadz, nerez, meď, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, čierna farba, poťah 24k zlatom, strieborný poťah

Nábytková úchytka Payet podstupuje náročné testy kvality, vďaka ktorým poskytujeme päťročnú záručnú lehotu. Objednávame ju pre Vás na zákazku vo výrobe a je dostupná do šiestich až ôsmich týždňov.

Technický výkres