Nábytková knopka Marbella s poťahom 24k zlata

75 €
(62 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytkovú úchytku Marbella ponúkame v dvoch kvetinových desingnoch. Prvý dizajn zobrazuje ružu, druhý mimózu. Oceníte u nej remeselné spracovanie, ktoré venuje pozornosť najmenším detailom. Úchytka je vyrobená z masívnej mosadze a opatríme ju požadovanú povrchovou úpravou (zlato, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24k zlatom a ďalšie). Kvalitný materiál aj spracovanie zaručuje jej dlhú životnosť.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Vista d'Oro nábytková knopka Marbella s poťahom 24k zlata

Marbella je nesmierne elegantnou a do detailu vypracovanou nábytkovou knopkou. Táto úchytka sa inšpiruje florálnymi motívy, a preto je možné si vybrať z dvoch rôznych dizajnov. Prvý dizajn zobrazuje kvetinu - ružu, druhý design Mimozu. U tejto nábytkové úchytky oceníte iste krásne remeselné spracovanie, ktoré venuje pozornosť najmenším detailom.

Táto nábytková úchytka je vyrobená z kvalitnej mosadze (zloženie mosadze je cca 57% medi, 39% zinku) a opatrená Vami požadovanú povrchovou úpravou (zlato, chróm, nerez, meď, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24k zlatom, strieborný poťah a ďalšie).

Úchytka Marbella sa hodí do každého interiéru, vynikne na všetkých komodách, skriniach či kuchynských linkách. Dizajn tejto úchytky je vypracovaný skúsenými dizajnovými návrhári a dokonale remeselne dopracovaný.

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres