Nábytková knopka Klasicismus priemer 46mm

41 €
(34 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková knopka Klasicismus je elegantnou úchytkou v starožitnom štýle. Vyrábame ju v okrúhle variante v priemere 24mm a 48mm (s ozdobným kruhom). Môžete si vybrať z veľkého množstva povrchových úprav (zlato, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24k zlatom a ďalšie). Vyhotovenie v poťahu 24k zlatem je možné opatriť bielou či rustikálnou patinou. Vďaka kvalitnému materiálu a spracovaniu poskytujeme na knopky Klasicismus 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná nábytková knopka Klasicizmus priemer 46mm v prevedení patinovaná mosadz

Celomosadzná nábytková knopka Klasicizmus je guľatou knopkou s hojným vrúbkovaným zdobením. 
Dizajn tejto úchytky bol vypracovaný skúsenými dizajnovými návrhári a dokonale remeselne dopracovaný s ohľadom na použitie na starožitnom nábytku a v retro interiéroch.

Nechajte sa zlákať širokým výberom povrchových úprav (zlato, chróm, meď, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24k zlatom, poťah striebrom) aj možnosťou použitia rustikálnych bielych a červených patín.

Úchytka Klasicizmus podstupuje ako ostatné naše úchytky náročné testy kvality a je k dodaniu do šiestich až ôsmich týždňov. Poskytujeme na nej päťročnú záručnú lehotu.

Materiálové zloženie: mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres