Nábytková knopka Fantastic 57x49mm

53 €
(44 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková úchytka Fantastic kombinuje masívnu mosadz a sklo. Spodná časť úchytky je nepravidelne šrafovaná a vrchná časť je vybavená zaobleným priehľadným sklom, ktoré pôsobia ako priehľad a lupa na spodnú časť šrafovaného motívu. Dizajn bol vypracovaný skúsenými dizajnovými návrhári a dokonale remeselne dopracovaný. Môžete si vybrať z veľkého množstva povrchových úprav (zlato, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24k zlatom a ďalšie).

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Vista d'Oro Nábytková knopka Fantastic 57x49mm v prevedení chróm

Nábytková úchytka Fantastic je veľmi modernú, fantastickú úchytkou, ktorá kombinuje kvalitnú mosadz a sklo. Nábytková úchytka je vyrobená z masívne mosadze (zloženie mosadze je cca 57% medi, cca 39% zinku) - spodná časť úchytky je moderne, nepravidelne šrafovaná. Vrchná časť úchytky je potom opatrená zaobleným priehľadným sklom, ktoré pôsobia ako priehľad a lupa na spodnú časť šrafovaného motívu. Táto úchytka sa hodí do každého interiéru, vynikne ale najmä na modernom nábytku, hlavne na komodách, skriniach či kuchynských linkách.

Dizajn tejto úchytky je vypracovaný skúsenými dizajnovými návrhári a dokonale remeselne dopracovaný.

Môžete si vybrať z veľkého množstva povrchových úprav (zlato, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24k zlatom).

Nábytková úchytka Fantastic podstupuje ako ostatné naše úchytky náročné testy kvality (k nahliadnutiu na www.vistadoro.cz) a je k dodaniu do 6-8 týždňov. Poskytujeme na nej 5-ročnú záručnú lehotu.