Nábytková knopka Dalgali

43 €
(35 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytkovú úchytku Dalgali dodávame buď ako štandardnú úchytku v rozteči 96mm a 128mm alebo ako polmesiac o šírke 10cm. Polmesiac možno použiť vodorovne ako klasickú šuplíkovú úchytku alebo zvisle v páre a vytvoriť originálný dizajnový kruh. Možno ju tiež kombinovať s malou knopkou s priemerom 34,5mm. Úchytky opatríme požadovanou povrchovou úpravou (zlato, chróm, patinovaná mosadz, antické striebro a ďalšie) a poskytujeme na ne 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Nábytková knopka Dalgali s povrchovou úpravou "bronz"

Nábytková úchytka Dalgali v sebe spája modernosť a eleganciu. Dodávame ju ako štandardnú úchytku v rozstupoch 96 mm a 128mm alebo ako polkruh. Polkruh možno použiť vodorovne ako klasickú šuplíkovú úchytku alebo zvisle v páre a vytvoriť originálný dizajnový kruh. Priemer kruhu (rovná strana polmesiaca) činí 10cm.

Materiálové zloženie:

mosadz (cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy)

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, nerez, meď, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24 karátovým zlatom, strieborný poťah

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem. Tešíme sa na Vás!

Technický výkres úchytek Dalgali