Nábytková knopka Curl s vlysom 33x17mm

25 €
(20 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková knopka Curl je tvarovaná do elegantného oválu. Jej prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Reliéf je možné zdôrazniť matom povrchu (kombinuje sa teda chróm lesk / chróm mat či zlato lesk / zlato mat, a to v oboch možných smeroch). Druhou možnosťou je opatriť knopku ozdobným kvetinovým vlysom ??( pozrite sa na sériu Curl dizajn). Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť (na úchytku poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná nábytková knopka Curl design 33x17mm v prevedení "zlato"

Nábytkové úchytky a Knopky Curl sú celomosadzné úchytky (zloženie mosadze je cca 57% medi, 39% zinku) s jemným, originálnym dizajnom. Nábytkové úchytky Curl sú tvarované do elegantného rozšírenia v ich prostrednej časti, ktoré tým vytvára "slzu". Táto elegantná slza potom poskytuje priestor pre rôzne variácie designu. Jednou možnosťou je zdôraznenie tvaru slzy matom povrchu (kombinuje sa teda chróm lesk, chróm mat či zlato lesk, zlato mat, a to v oboch možných smeroch). To znamená, že si možno objednať lesklú úchytku s matnou slzou alebo naopak matnú úchytku s lesklou slzou. Druhou možnosťou je opatriť slzu zdobným kvetinovým vlysom.

Elegancia a jednoduchosť prevedenie nábytkových úchytiek Curl umožňuje ich použitie v moderných, aj retro a starožitných interiéroch.

Dizajn úchytiek Curl bol navrhnutý prednými talianskymi návrhármi v oblasti nábytku a interiérového vybavenia (RDM Architects Milano).

Ponúkame je v mnohých farebných povrchových úpravách (chróm, zlato, měď, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom, ale tiež napríklad poťah striebrom). 

Nezabudnite, že k nábytkovým úchytkám Curl si môžete zakúpiť aj dverové kľučky Curl s rovnakou možnosťou variácií vzoru a dokonale tak zjednotiť dizajn celého Vášho interiéru!

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu veľkosti a farby, objednávame nábytkové úchytky Curl podľa Vášho výberu priamo vo výrobe a upozorňujeme na dodaciu lehotu šiest až osem týždňov.

Na nábytkové úchytky Curl, rovnako ako na náš ostatný sortiment poskytujeme päťročnú záručnú lehotu.

Technický výkres