Nábytková knopka Boccolo 33x24mm s reliéfom

26 €
(21 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková knopka Boccolo je celomosadzná úchytka oválneho tvaru o rozmere 33x24mm. Reliéf môže byť hladký alebo s atraktívnym vlysom. Jej prepracovaný dizajn bol navrhnutý skúsenými interiérovými návrhári. Nábytkové Knopky Boccolo ponúkame v mnohých farebných povrchových úpravách (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Kvalitné remeselné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť (poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu).

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty

Luxusná nábytková knopka Boccolo 33x24mm s reliéfom v prevedení "patinovaná mosadz"

Nábytkové úchytky a knopky Boccolo sú celomosadzné úchytky (zloženie mosadze je cca 57% medi, cca 39% zinku) s originálnym dizajnom. Ich zaujímavý tvar, ktorý sa uprostred úchytky rozširuje, poskytuje v tejto časti miesto pre atraktívný, plastický vlys. Ich asymetrické prevedenie je veľmi elegantné a vhodné do všetkých interiérov - ak moderných, tak retro a starožitných.

V ponuke nájdete knopky Boccolo (33x24mm) a nábytkové úchytky v rozstupoch 128mm a 160mm. Pre všetky varianty je možné objednať variantu s vlysom alebo bez vlysu (hladké).

Dizajn úchytiek Boccolo bol navrhnutý prednými talianskymi návrhármi v oblasti nábytku a interiérového vybavenia (RDM Architects Milano).

Ponúkame ich v mnohých farebných povrchových úpravách (chróm, zlato, meď, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom, strieborný poťah a ďalšie).

Aby ste si mohli vybrať Vami zvolenú kombináciu veľkosti a farby, objednávame nábytkové úchytky Boccolo podľa Vášho výberu priamo vo výrobe a upozorňujeme teda na dodaciu lehotu šesť až osem týždňov. Poskytujeme na ne päťročnú záručnú lehotu.


Technický výkres nábytkové úchytky Boccolo