Nábytková knopka Blossom priemer 55mm s poťahom 24k zlata

64 €
(53 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková knopka Blossom je vyrobená z masívnej mosadzi a doplnená bohatým kvetinovým reliéfom. Môže byť vyrobená s priemerom 48mm alebo 55mm (pozrite sa na technický výkres). Vyberte si zo širokej palety povrchových úprav (chróm, zlato, antické striebro, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom a ďalšie). Poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Vista d'Oro Nábytková knopka Blossom priemer 55mm s poťahom 24k zlata

Nábytková úchytka Blossom je veľmi prepracovanú a elegantnú nábytkovú úchytkou s krásnym vlysom. Táto úchytka sa inšpiruje secesnými motívmi, ktoré čerpali a kopírovali prírodné motívy. Aj preto sa táto úchytka volá Blossom - pripomína nám totiž kvetinu - celá úchytka je vypracovaná do krásnych detailov, takže máme skoro chuť si k tejto úchytke privoňať... U tejto nábytkovej úchytky oceníte iste krásne remeselné spracovanie, ktoré venuje pozornosť najmenším detailom.

Táto nábytková úchytka je vyrobená z kvalitnej mosadze (zloženie mosadze je cca 57% medi, cca 39% zinku) a opatrená Vami požadovanú povrchovou úpravou (zlato, patinovaná mosadz, patinovaná meď, antické striebro, poťah 24k zlatom). Táto úchytka sa hodí do každého interiéru, vynikne na všetkých komodách, skriniach či kuchynských linkách.

Dizajn tejto úchytky je vypracovaný skúsenými dizajnovými návrhári a dokonale remeselne dopracovaný. Nábytková úchytka Blossom podstupuje ako ostatné naše úchytky náročné testy kvality (k nahliadnutiu na www.vistadoro.cz) a je na dodanie do 6-8 týždňov. Poskytujeme na nej 5-ročnú záručnú lehotu.