Nábytková knopka Antik priemer 30mm

21 €
(17 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Nábytková knopka Antik má priemer 30mm a dopĺňa sériu nábytkových úchytiek Antik. Ponúkame ju v 12 povrchových úpravách (zlato, chróm, patinovaná mosadz, patinovaná meď, poťah 24k zlatom, čierna farba, bronz, antické striebro, nerez a ďalšie). Je vyrobená z masívnej mosadze a poskytujeme na ňu 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Vista d'Oro Nábytková knopka Antik priemer 30mm v prevedení patinovaná mosadz
Nábytkové úchytky Antik sa vyznačujú jemným šrafovaním, ktoré ju dodáva jednoduchý šarm. Ponúkame knopky a úchytky v štandardných rozstupoch 64mm, 96mm, 128mm, 160mm, 192mm. Séria Antik sa však pýši veľkou výrobnou flexibilitou, takže sme schopní dodať aj atypické priemery i dĺžky podľa Vášho želania. Neváhajte nás kontaktovať s Vašimi potrebami!

Materiálové zloženie:

mosadz v zložení 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, nerez, meď, patinovaná mosadz, patinovaná meď, čierna farba, strieborný poťah, poťah 24-karátovým zlatom

V rámci série Antik môžete zladiť celý svoj interiér - rad ponúka aj dverové a okenné kľučky, madlá, kúpeľňové doplnky a závesné police a nádoby do kuchyne.

Vista d'Oro má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Vista d'Oro pozrieť do našej vzorkovne alebo k našim partnerom. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Technický výkres nábytkové úchytky Antik