Komodová knopka Tria 10x10mm, 10x10 Swarovski s poťahom 24k zlata

53 €
(44 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Komodová knopka Tria 10mmx10mm je štvorcová knopka, ktorá umiestňuje kryštál Swarovski o rozmere 10x10mm do jemného puzdra z masívnej mosadze. Dizajn série Tria pochádza z pera skúsených interiérových dizajnových návrhárov a je kvalitne remeselne vypracovaný. Vďaka náročným testom kvality poskytujeme na sériu Tria 5-ročnú záručnú lehotu. Vyberte si z 12 povrchových úprav (zlato, chróm, patinovaná mosadz, meď, poťah 24k zlatom a ďalšie).
  • Popis produktu
  • Alternatívne produkty
  • Súvisiace produkty
Luxusná komodová knopka Tria 10x10 mm, 10x10 Swarovski s poťahom 24k zlata

Séria nábytkových úchytiek a knopek Tria je vysoko luxusnou sériou, ktorá vám prináša krásnu kombináciu kvalitnej mosadze (zloženie mosadze je cca 57% medi, cca 39% zinku) s kryštálmi Swarovski. Číre kryštály Swarovski o veľkosti 10x10mm dopĺňajú tenký rámik z mosadze. Nábytkové úchytky a Knopky Tria pôsobí veľmi elegantne, moderne a luxusne.  Pri tejto sériovej rade si tiež môžete zladiť jednotne Váš interiér - séria k sebe viaže tiež kúpeľňové doplnky a umývadlové, vaňové, sprchové a drezové batérie Tria. 

Dizajn týchto nábytkových úchytiek a knopek boľ navrhnutý skúsenými dizajnovými návrhári a je dokonale remeselne dobudován. Nábytkové úchytky, kúpeľňové doplnky a batérie Tria budú ozdobou Vášho interiéru!

Séria Tria sa ponúka najmä vo farebnej variante lesklého chróm, saten chrómu či poťahu 24k zlatom.

Nábytkové úchytky Tria podstupujú ako ostatné naše úchytky a doplnky náročné testy kvality (k zhliadnutí na www.vistadoro.cz) a sú k dodaniu do 6-8 týždňov. Poskytujeme na ne 5-ročnú záručnú lehotu.