Tyč na uterák Wave

372 €
(308 € bez DPH)
Na objednávku.
Doručenie do 56 dní.
Tyč na uterák Wave sa vyznačuje jemnou kvetinovou rozetou a dopĺňa rovnomennou kúpeľňovú sériu. Odtieň masívnej mosadze si môžete zvoliť z 5 klasických povrchových úprav: chróm lesk, zlatá farba, patinovaná mosadz, poťah striebrom, poťah 24k zlatom alebo z ostatných ponúkaných povrchov. Na sériu Wave poskytujeme 5-ročnú záručnú lehotu.

Farba

  • Popis produktu
  • Súvisiace produkty
Luxusná tyč na uterák Wave v prevedení "zlato"

Unikátny rad Wave sa vyznačuje jemnou kvetinovou rozetou a originálne dekoratívne sklenenou častí. Odtieň kvalitnej mosadze si môžete zvoliť z 5 klasických povrchových úprav: chróm lesk, zlatá farba, patinovaná mosadz a ďalej luxusné poťahy platinou a poťah 24k zlatom. Zároveň si môžete vybrať aj z 5 farebných tónov skla: číre, biele, dymové, ružovej a modro-biele pruhované sklo. V prípade záujmu môže byť u voľne stojacich doplnkov Wave aplikovať na hornú mosadznou časť zdobný reliéf - pre tento variant, nás, prosím, neváhajte kontaktovať - radi Vám ponúkneme možné vzory k potlači. Kúpeľňová rad Wave kombinuje svetový dizajn, kvalitné remeselné spracovanie a ručne fúkané sklo. O jej kvalite svedčí aj 5 ročná záručná lehota!

Vzhľadom k veľkému množstvo variantov pre Vás ako výhradný distribútor pre SR objednávame výrobky Wave vo výrobe na zákazku presne podľa Vášho želania, upozorňujem preto na dodaciu lehotu 6-8 týždňov.

Cena výrobkov Wave sa líši v závislosti na Vami zvolenej kombinácii povrchu a skla. V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať - radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky, prípadne požiadate vo výrobe ďalšie možnosti úprav. Nezabudnite teda, že s nami sa fantázii medze nekladú!

Luxusná má výhradné zastúpenie na distribúciu týchto prekrásnych výrobkov na slovenskom trhu. Je nám potešením, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívny sortiment svetového dizajnu, kvalitného materiálu, špičkových technológií a vysokého podielu ručnej, remeselnej výroby. Príďte si výrobky Luxusná pozrieť do našej vzorkovne v Roudnici nad Labem, tešíme sa na Vašu návštevu!

Materiálové zloženie:
mosadz v zložení cca 56% meď, 39% zinok, 5% ostatné kovy
sklo

Farebné povrchové úpravy: zlato, chróm, patinovaná mosadz, poťah platinou, poťah 24-karátovým zlatom

Sklo: číre, biele, dymové, ružové, bielo-modré (pruh)